DARMOWE PRZESIEWOWE BADANIE SŁUCHU

Centrum Wspierania Rozwoju MOTYL zaprasza Dzieci z klas 0 – 3 Szkoły Podstawowej nr 3 w Morągu na DARMOWE PRZESIEWOWE BADANIE SŁUCHU.

Termin: 16.12.2021 od 16:00 do 20:00.

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Morągu.

Prowadzący: Aleksandra Cieślak – pedagog, Provider Neuroflow, Patryk Domarecki – lekarz.

Zapisy telefoniczne w rejestracji Centrum – tel. 532-394-155, od poniedziałku do piątku godz. 10:00 – 16:0 do 14.12.2021.

Przesiewowe badanie słuchu prowadzone jest w formie audiometrii tonalnej. Badanie trwa około 5-10 minut i jest metodą nieinwazyjną. Zapraszamy dziecko wraz z rodzicem, który dodatkowo w trakcie trwania badania może wypełnić kwestionariusz przesiewowy w kierunku zaburzeń przetwarzania słuchowego u dziecka.

W przypadku nieudanego badania lub nieprawidłowego jego wyniku istnieje możliwość powtórzenia próby po kilku dniach po indywidualnym ustaleniu z terapeutą.

Więcej o Centrum, terapeutach i zaburzeniach przetwarzania słuchowego znajdziecie Państwo pod adresem: www.centrummotyl.pl