PROJEKT: „TRÓJKA w gotowości”

Od października w Naszej szkole rusza projekt  „TRÓJKA w gotowości” i potrwa do czerwca 2022 r. dla uczniów klas IV -VI i VII -VIII.

Projekt ma na celu podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów,

Dla klas IV-VI – zaplanowano wyjazd do TVP S.A w Warszawie. Program: wizyta w studiach telewizyjnych, pomieszczeniach reżyserskich, muzeum TVP S.A. Okres realizacji 04.2022r.

Dla klas VII-VIII – zaplanowano wyjazd edukacyjny do „Centrum nowoczesności – Młyn wiedzy” w Toruniu. Program wyjazdu: wykonywanie eksperymentów i doświadczeń, formułowaniewniosków i spostrzeżeń. Okres realizacji  04.2022r.

TEMATYKA:

Zajęcia rozwijające dla uczniów klas IV-VI

GRUPA I: School club, zaj. jęz. ang.  – Świat młodego dziennikarza

GRUPA II: Matematyka to wyzwanie -Chcę poznać świat

GRUPA III: Chcę poznać świat  -School club, zaj. jęz. ang.

GRUPA IV: Świat młodego dziennikarza- Cyfry i informacje są wszędzie

GRUPA V: Cyfry i informacje są wszędzie – Matematyka to wyzwanie

Twórcza inspiracja  – uczniowie klas VII-VIII

GRUPA VI: Spotkanie z fizyką – Biologia-eksperymentowanie

GRUPA VII: Zostań reporterem- Spotkanie z fizyką

GRUPA VIII: Biologia-eksperymentowanie – Zostań reporterem

PROWADZĄCY zajęcia :  Agnieszka Glonek-Korczakowska, Kamila Kwiecińska, Danuta Romanowska, Agnieszka Falkowska, Elżbieta Derewecka, Małgorzata Szewczyk, Zdzisław Dziobek, Anna Altman, Katarzyna Farjaszewska, Tatiana Warzecha, Alicja Kolterman, Mariola Żywiecka, Piotr Sawicki.